Стаття
Оперуйте стейблкоїном UAHg, номінованим українською гривнею всередині GEO Pay
Токен UAHg є цифровим інструментом, який підтримується стабільними та ліквідними цифровими активами і практично не залежить від загальної волатильності ринків віртуальних активів завдяки участі партнерів та маркетмейкерів. Він випущений і обертається на популярних публічних мережах, таких як Tron та BNB Chain. Цей цифровий актив має численні переваги, включаючи зручність для здійснення транзакцій, доступність для широкого кола користувачів, надійність мережі, яка працює цілодобово, і відкритість для всіх зацікавлених сторін.
Крім того, суть токена полягає в тому, що він використовується як носій ринкової вартості, а не для спекулятивних цілей.
 • Зручність
  Користуватися та зберігати UAHg може бути легко і зручно всередені GEO Pay. Відсутня необхідність в будь-якому додатковому програмному забезпеченні чи налаштуванні.
 • Комісії
  Вивід на будь яку криптоадресу - комісія на вивід динамічна
  Ввід на криптогаманець - буде давати бонус 2.5%*
  *Буде працювати обмежений період часу. Про завершення бонусу буде додатково повідомлено.
 • Можливості
  UAHg відкриває користувачам доступ до загальної крипто- інфраструктури – користувачі можуть отримати доступ до найбільших бірж, DeFi майданчиків, стейкінг-сервісів та багатьох інших застосунків.
Часті запитання
UAHg можна використовувати на блокчейнах TRON (TRC-20) і Binance Smart Chain (BEP-20). Введення гривневого стейблкоіну UAHg дає можливість українським користувачам легко входити в криптосвіт та користуватися його перевагами. Скористайтесь можливістю легко і швидко здійснювати платежі та перекази в українських гривнях, використовуючи два популярних блокчейни.
Ознайомтесь як поповняти та виводити UAHg використовуючи гаманець в мережах TRC-20 та BEP-20