Стаття
Важливі правила щодо операцій з UAHg. Як уникнути втрат активів
Забезпечення захисту та безпеки ваших активів - наш головний пріоритет. Тому для безпечного використання фіатного токену UAHg дотримуйтеся наступних важливих вказівок:

  • Використовуйте лише сервіс GEO Pay, наші партнерські сервіси Kanga, Alice-bob, Trustee, а також Metamask та інші web3-гаманці.
  • Для проведення операцій та обміну UAHg на вищевказаних сервісах, необхідно використовувати лише наступні мережі: TRON network, Ethereum network та BNB Smart Chain. Переконайтеся, що ви вибрали правильну мережу перед виконанням будь-яких операцій.
УВАГА: Якщо ви надсилаєте актив UAHg з гео на іншу адресу, переконайтесь, що ця адреса підтримує актив UAHg, в межах однієї мережі. НЕ НАДСИЛАЙТЕ активи BNB, USDT та інші на адресу UAHg в цих мережах, а також НЕ НАДСИЛАЙТЕ UAHg на адреси BNB, USDT, інші. Будьте особливо уважні при обміні активами між різними мережами для уникнення можливих втрат.
Сервіси партнери
Рекомендуємо проводити операції з UAHg на наступних партнерських сервісах
Безпечні мережі
Для проведення безпечних операцій з UAHg викорустовуйте наступні мережі
TRON network
BNB Smart Chain
Ethereum network
Повідомляємо Вас, що в разі пересилання UAHg на сторонні сервіси, або використання інших мереж, існує ризик втрати активів. Будьте обережні та слідуйте нашим рекомендаціям для вашої безпеки та забезпечення успішних операцій з UAHg.

Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю!

З повагою,
Команда GEO Pay.